„Uodo ūsų“ komanda

Čia dirba auklėtojos, kurios spinduliuoja meilę ir šilumą vaikams, nepaliauja šypsotis, trykšta energija ir optimizmu. Auklėtojos, kurios dirba iš pašaukimo, yra atviros naujovėms ir iššūkiams, nuolat tobulėja ir ieško kūrybiškų ir inovatyvių idėjų, kaip vaiko dieną padaryti dar įsimintinesne ir prasmingesne.

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad prie unikalios vaikų ugdymo programos kūrimo prisideda visi, darželyje dirbantys pedagogai. Mums rūpi, kad kiekvieno darželį lankančio vaiko ugdymo pasiekimai ir fizine bei emocinė sveikata pateisintų mūsų ir Jūsų lūkesčius.  

Mes – viena šeima,  kuri puoselėja vaikų drąsa gyventi, džiaugtis bei pasitikėti jį supančiu pasauliu.

Tai vieta – kur gyventi vaikui gera ir saugu!

 Darželio vadovė
 


Vyriausioji ikimokyklinio ugdymo auklėtoja

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja

Vaikų ir paauglių psichologė

„Jau 8 metus esu tarp vaikų. Save realizuoju privačiame vaikų darželyje "Uodo ūsai", kuriame esu pagrindinė idėjos  įkūrėja ir skleidėja. Vaikams iš prigimties yra būdingas kūrybiškumas, spontaniškumas ir smalsumas. Jie imlūs įspūdžiams, domisi naujais procesais, daiktais, vaizdais, veikia spontaniškai ir nebijo suklysti. Turime  leisti vaikams būti autentiškiems, leisti jiems būti savimi ir pamiršti mūsų kasdienes pastangas, stengiantis užauginti vaikus tokiais, kokiais manome, kad vaikai turėtų būti. Todėl savo darbe laikau svarbiu procesu: lavinti vaikų drąsą būti netobuliems ir pažeidžiamiems, suteikti vaikams galimybę laisvai reikšti jausmus, padėti pažinti ir ugdytis artumą ir bendrystės jausmą, nebijoti atvira širdimi priimti naujoves ir pamilti pasaulį.“

Kai dirbi mylimą darbą, lengva jaustis laiminga ir savo džiaugsmu dalintis su kitais. Aš juo dalinuosi su vaikais. Myliu, žaviuosi, kas dieną keliuosi su šypsena ir leidžiuosi į nepaprastą, vaikiško juoko kupiną kelionę. Vaikus aš matau unikalius ir nepakartojamus, atvirai reiškiančius mintis apie tai,  ką galvoja, mato, jaučia... visa kuo gyvena ir kas gyvena juose. Tad  savo darbe siekiu puoselėti prigimtines vaiko savybes – atvirumą, nuoširdumą, smalsumą ir pasitikėjimą savimi bei kitais. Skatinu būti aktyvais mokymosi per patirtį dalyviais – eksperimentuoti, nebijoti,  būti ir veikti „čia ir dabar“, o svarbiausia – būti savimi. Darbas darželyje – maloni, džiuginanti, įkvepianti mano gyvenimo dalis."

Esu čia ir dabar, nes man patinka būti apsuptai nuoširdžių vaikų šypsenų ir matyti meilės ir gėrio kupinas jų akis. Būdama tarp vaikų jaučiuosi savimi (nes giliai širdyje dar vis esu tas pašėlęs ir visko trokštantis vaikas). Žinau, kad gebu rasti ryšį su vaiku,  išklausyti ir patarti,  įsijausti, suprasti ir priimti jo jausmus. Pasisemiu iš vaikų energijos, pozityvumo, juk  dažnai yra sakoma „kiek duodi pats - atgal gauni dar daugiau“.  O šiaip aš visada šypsausi, nes man tinka, o ir sako kitiems patinka! :). Esu, nes myliu!"

„Dar studijuodama pradėjau dirbti su vaikais ir paaugliais, turinčiais įvairių elgesio bei emocijų sunkumų ir šį darbą tęsiu ir toliau. Vaikai mane žavi savo išmintimi ir gebėjimu neįtikėtinais būdais papasakoti savo istoriją ir kylančius rūpesčius. Stengiuosi padėti jiems įveikti sunkumus, o tėvams - geriau suprasti savo vaiką."


Toma Bradūnaitė


Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja


Birutė Gabrelavičiūtė


Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
"Manau, kad per daug žmonių dirba nemėgstamus darbus, aš galiu sau lesiti būti ten, kur man gera. Darbas „Uodo ūsuose“ yra ypatingas tuo, kad čia galima drąsiai kurti, svajoti, įgyvendinti visas savo idėjas. Be to, čia lankosi nuostabūs vaikai, kurie padeda nepamiršti vaikiškų išdaigų, nuoširdžių šypsenų bei juokingų nesusipratimų. 

Gal mes ir neturime galimybių rinktis iš kur ateiname, bet galime rinktis, kur toliau eiti.

Pagrindinis dalykas, kuris pastūmėjo prisijungti prie „uodo ūsiškos“ šeimos buvo atviras ir nuoširdus požiūris į žmogų, jautrumas, šiluma ir besąlygiška meilė vaikams. Ta besąlygiška abipusė meilė skatina mane tobulėti, kaskart pažiūrėti į šalia vykstančius procesus nauju žvilgsniu, moko nevertinti ir tiesiog būti paprastu vaiku. Žiūrėti pro  jų vaikiškas akis ir pažinti pasaulį kaskart iš naujo yra neįtikėtina gyvenimo dovana.  Suaugę dažnai pamirštame, kad džiaugsmą gali sukelti visiškai paprasti ir kasdieniai dalykai, o vaikų vaikiškas požiūris į gyvenimą, nuolatos švytinčios akys bei šypsenos, beribė fantazija ir unikalumas yra kažkas neįtikėtino! Vis svarstau, ar yra geresnis darbas, kada nuo ankstaus ryto tave pasitinka vaikų šypsenos ir šilti apkabinimai... turbūt ne. Džiaugiuosi, kai galiu dalintis meile su kitais!
 .