Priėmimo tvarka

Priimant vaiką į darželį dalyvauja visa šeima, todėl kiekvienam šeimos nariui, įskaitant ir mažąją Jūsų atžalą, siūlome kartu apsilankyti darželyje „Uodo ūsai“, tėveliams pasikalbėti su mūsų pedagogais ir administracijos vadovais, vaikučiui leisti patyrinėti aplinką, taip turėsite galimybę stebėti vaiko reakciją į naują aplinką ir santykį tarp visų bendruomenės narių. Rekomenduojame skirti sau laiko nuosekliai apsvarstyti mūsų ugdymo(-si) programą, sutarties ir lankymo sąlygas, vidaus taisykles, ugdymo tikslus ir tokiu būdu nuoširdžiai ir sąžiningai įvertinti savo poreikius bei lūkesčius.


Ką turėtumėte žinoti, ateidami pas mus į svečius:

  • Nusprendę atvykti apsižvalgyti ir susipažinti su mumis darbo dienos metu, neturėtumėte trukdyti auklėtojų darbo proceso, neblaškyti vaikų pašaliniais daiktais ir garsais.
  • Siūloma iš anksto susipažinti su mūsų interneto puslapyje pateikta informacija, kad susitikę galėtumėme aptarti kitus Jums aktualius klausimus.
  • Prašome Jūsų nevėluoti ir atvykti iš anksto suderinus atvykimo laiką.

Dokumentų pildymas:

Apsisprendus lankyti darželį „Uodo ūsai“, kviečiame atvykti užpildyti priėmimo dokumentus bei aptarti kitus, su ugdymu ir lankymu susijusius klausimus.

Apsilankymo laiką suderinti galite el. paštu info@uodousai.lt arba telefonu +370 693 21600. .