top of page

PRIEŠMOKYKLINUKAI

6-7 metų vaikai

Priešmokyklinukai

Tai patys vyriausi,  6 metų,  „Uodo ūsų“ lankytojai. Tokio amžiaus vaikams būdingas visiško savarankiškumo siekimas. Jie yra labai smalsūs ir aktyviai naudojasi savo vaizduote, kad pajėgtų suprasti juos supantį pasaulį, todėl aktyvus pedagogų dalyvavimas, jų amžiui pritaikyti veiklos centrai sukuria vaikams saugią aplinką, padeda vystyti draugiškus tarpusavio santykius, skatina tyrinėti ir pažinti. Mes tikime, kad ši patirtis suteiks vaikams tvirtą pagrindą plėtoti teigiamą požiūrį į mokymąsi.

Vaikai daug laiko praleidžia žaisdami vieni su kitais, kartu vykdo projektus, kuria žaidimų scenarijus ir taisykles. Šių žaidimų eigoje, grupės auklėtojos padeda vaikams stiprinti jų domėjimosi sritis, interesus ir tarpusavio draugystę, įterpiant į veiklas sustiprintą socialinį -emocinį ugdymą ir akademinį mokymąsi.

Priešmokyklinukai auga ir mokinasi kartu su 4-6m. vaikų grupe.

Pasiruošimas: su priešmokyklinukais vaikais dirbama individualiai; mokymosi metodai ir medžiaga parenkama atsižvelgus į kiekvieno vaiko  gebėjimus.

IMG_20181022_095117.jpg

Programa

Mes laikomės nuostatos, kad vaikai yra aktyvūs mokymosi proceso dalyviai ir geba patys kurti savo savarankišką mokymąsį. Bendradarbiaudami, dalindamiesi patirtimi ir išsamiai nagrinėdami jiems aktualias temas, vaikai tampa savo žinių ekspertais.

Pagrindinė grupės erdvė yra suskirstyta į skirtingos veiklos centrus, todėl vaikai, pasiskirstę tiek mažomis grupelėmis,  tiek kiekvienas individualiai, gali atlikti tas veiklas, kurios jiems tuo metu yra pačios aktualiausios ir kyla iš jų vidinių poreikių.

Kiekviena erdvė yra aprūpinta būtinomis kūrybinėmis priemonėmis ir medžiagomis, ir atsižvelgus į savaitės temą, nuolatos atnaujinama ir papildoma.  

Kvalifikuoti pedagogai užtikrina, kad vaikams būtų pasiūlyta įvairalypė patirtis šiose srityse: muzika, dailė/keramika, dramos/teatro užsiėmimai, matematika, kalbos raštingumas, socio- emocinis raštingumas, fizinis lavinimas, anglų kalba, istroija, biologija ir geografija.

Prioritetą mes teikiame vaiko psichologiniam pasiruošimui, socio -emociniam ugdymui, kuris yra vienintelis svarbus dalykas, padedant pasiruošti vaikui žengti tvirtu žingsniu į pirmą klasę.

Prenumeruokite naujienas ir sužinokite  pirmi!

Skersinės Sodų 7-oji g. Nr. 15, Vilnius; el.p. info@uodousai.lt; tel. nr.  +370 644 84645

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį!

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
bottom of page